+48 797 799 049

O MNIE  

 

Z zamiłowania, pasji i zawodu jestem PSYCHOLOGIEM. Studia magisterskie na kierunku Psychologia o specjalności Psychologia kliniczna ukończyłam, na WSH TWP w Szczecinie. Terapeutycznie pracuję w nurcie terapii krótkoterminowej TSR. Ukończyłam zaawansowany stopień TSR w Centrum CTSR w Warszawie. W nurcie TSR ukończyłam także szkolenia z terapi rodziny, dzieci i młodzieży. Ukończyłam studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego dla psychologów na WSH TWP oraz studia podyplomowe kierunek Socjoterapia i Resocjalizacja na WSZNoZ. Obecnie jestem w trakcie Studium Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży.

 

Jestem wpisana na listę członków przyszłego samorządu zawodowego psychologów prowadzoną przez

Polskie Towarzystwo Psychologiczne Zachodniopomorskie 

Polskie Towarzystwo Psychologiczne (PTP)

Jestem członkinią Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach   

LISTA CZŁONKÓW PSTTSR - PSTTSR.

Jestem członkinią zachodniopomorskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 

Stale podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w konferencjach naukowych, wykładach, kursach doszkalających, szkoleniach. W pracy terapeutycznej, w zależności od potrzeb łączę poznane mi narzędzia z TSR, CBT, RTZ, Arteterapii. Swoją pracę poddaję stałej Superwizji

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam odbywając praktyki m.innymi: na oddziale ogólnopsychiatrycznym dla osób dorosłych w SPS ZOZ Zdroje przy ul. Mącznej w Szczecinie, oddziale psychiatrii dziecięcej i młodzieżowej w SPS ZOZ Zdroje, oddziale neurologii i pediatrii w SPS ZOZ Zdroje w Szczecinie, w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 1, w gabinecie psychoterapeutycznym. Prowadziłam też warsztaty arteterapii dla osób dorosłych a także koło psychologiczne dla młodzieży. Obecnie pracuję, jako psycholog w szkole oraz w gabinecie psychologiczno terapeutycznym.

 

PSYCHOLOGIA jest moją pasją i wielką miłością. Wiedzę dotyczącą interesujących mnie tematów zdobywam z ogromnym zapałem i zaangażowaniem. Mam wielkie marzenia związane z szeroko pojętą pomocą rodzinom dzieci przewlekle chorych. Temat interesuje mnie naukowo, wynika też z moich osobistych doświadczeń rodzicielskich.                                                                                                                               

Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki fantastycznych facetów a także (współ)posiadaczką dwóch cudownych kotów oraz dwóch najwspanialszych psiaków, które rodzinnie kochamy całym sercem.   W wolnych chwilach zdarza mi się pisać wiersze (…do szuflady), a także bajki psychoedukacyjne…poza tym kocham muzykę, dźwięk gitary, dobrą książkę i wiatr we włosach  Kocham ŻYCIE.

                                  

Zawodowo pracuję z dziećmi w wieku szkolnym, młodzieżą i dorosłymi.    

 

W pracy zawsze na pierwszym miejscu stawiam:

DOBRO drugiego CZŁOWIEKA,

SZACUNEK do jego potrzeb bez względu na wiek/płeć/narodowość/wykształcenie/orientację seksualną itd.,

POUFNOŚĆ /obowiązuje mnie tajemnica zawodowa/.

 

Nikogo nie oceniam, znam zakres swoich kompetencji i umiejętności zawodowych.

 

Nadal się kształcę i zdobywam wiedzę w interesujących mnie zagadnieniach psychologicznych.  Poddaję swoją pracę stałej superwizji.

 

…Zawsze mówiłam, że jeśli uda mi się pomóc choćby jednej osobie, to już będę wiedziała, że było warto iść tą drogą. Teraz wiem, że nie mogłam pójść inną. Ta droga to moje absolutne spełnienie…

Zapraszam wszystkich, którzy poszukują siebie, swoich życiowych dróg, nie wiedzą, w którą iść stronę, miewają trudniejsze momenty, mierzą się z kryzysem/trudną sytuacją rodzinną, chorobą, lękiem, depresją, stratą. Zapraszam tych, którzy są otwarci i gotowi na pomoc.

Jestem. Szanuję. Akceptuję. Wysłuchuję. Nie oceniam. Pytam. Towarzyszę.Prowadzę…

 

 

                 z i szacunkiem do Was i Waszych potrzeb 

                                           psycholog Małgorzata Bondos

 

 

made by resignis.pl
Gabinet psychologiczno terapeutyczny

Małgorzata Bondos

ul. Tartaczna 14

70-893 Szczecin

tel. 797 799 049

email:  rezerwacje@malgorzatabondos.pl

FB Psycholog Małgorzata Bondos | Facebook